עדכון מועדון יוני 2023

חברי מועדון יקרים

החודש אנחנו רוצים לברך את אלי ביזאוי, אשר הצטרף אלינו בתפקיד מנהל בית הספר. אלי, סקיפר ותיק, עם ניסיון שייט רב בארץ ובעולם, הגיע במטרה לשדרג את הרמה המקצועית שלנו ולפתוח אופקים חדשים לכל מי שמעוניין להשקיע בידע נוסף בתחום.

בנוסף, אני שמח לבשר על כך שאנחנו חוזרים להוציא לפועל מסלול מרתק לאלו מכם שמעוניינים להתמקצע בתחום השייט. בחודש יולי אנחנו פותחים את קורס "פרו-סקיפר". קורס סקיפרים המאגד בתוכו, כל מה שכדאי או צריך לדעת כדי לעסוק בתחום השייט באופן חוקי ומקצועי.

ולסיום, מה שרבים מכם רוצים ומחכים.. פלוטילת סוכות קורמת עור וגידים. מפרץ גוצ'ק המקסים שבריוויירה הטורקית. מפרצים קסומים, מים צלולים, נוף עוצר נשימה, ים שטוח ונעים להפלגה, אוכל מעולה ואירוח כיד המלך. מומלץ, מומלץ, מומלץ!!!

מאחל לכולכם קיץ נפלא והמון הפלגות מוצלחות

בברכה,
רואי מזלי, מנכ"ל

פלוטילת גוצק 2023

שמחים להכריז על פלוטילת ג'וצק 2023

פלוטילה היא חופשת שייט של מספר יאכטות המפליגות יחד ביעד מיוחד בחו"ל. זאת חופשה מדהימה ואחד הדברים המשמעותיים והכיפיים ביותר שאפשר לעשות עם רישיון סקיפר.
הפלגות במגוון תנאים, מפרצי טורקיז מדהימים, טברנות על המים, כפרים ציוריים ועוד ועוד…. תזהרו זה ממכר!

ניתן לצאת כסקיפר עם משפחה או חברים ולהשכיר יאכטה שלמה, או להצטרף לצוות של יאכטה עם מדריך. בפלוטילה נשלב תכנים מקצועיים רבים וזו הזדמנות מושלמת להתנסות בהמון דברים שלא יוצא לעשות בארץ כמו: עגינה ים תיכונית, ניווט בין איים שונים, תכנון מסלול, התמודדות עם תנאי מזג אוויר משתנים ועוד.

סקרנים? דברו איתנו לכל הפרטים!
מספר המקומות מאוד מוגבל

 

 

PRO SKIPPER COURSE - קורס שייט מתקדם בשילוב הוצאת רישיון משיט 40

קורס שייט מתקדם

משיט 40 זהו רישיון סקיפר מסחרי, את זה אתם יודעים, אבל, אם אתה מחזיק ברישיון זה לא בהכרח אומר שאתה מכיר את כל ההיבטים של מה זה לעבוד כמשיט מסחרי במרינות ישראל.

לעבוד כסקיפר מסחרי זה אומר להדריך תלמידים, לצאת לים לצ'ארטרים קצרים כמו ימי הולדת וימי כיף, או לפעילות חו"ל. ולכן, בקורס זה נשים דגש על כל אחד מהנושאים האלו ונפתח לך יכולות אשר יטיבו עימך כשתצא לדרכך לבד עם לקוחות.
נעסוק במגוון נושאים מקצועיים, מעשיים וחשובים כגון:

  • שליטה בסירה במגוון מצבים בסינגל הנדד
  • תפעול תקלות ומצבי חירום
  • גרירה והיגררות
  • ניווט מתקדם
  • שליטה בקטמרן
  • ועוד…
הקורס מתחיל בתחילת יולי. רוצים לשמוע את כל הפרטים? צרו קשר:

הפלגות זמן ים חודש יוני

הפלגות זמן ים חודש יוני

הפלגת ים פתוח היא חוויה מיוחדת שכל סקיפר צריך לעבור. זו חוויה שונה מהפלגה חופית בחו"ל. לא לראות יבשה ליותר מ- 24 שעות. להתמודד עם הים והסירה, תקלות, משמרות, ניווט בלב ים וכל מה שיתרחש כי אין אפשרות אחרת זו באמת חוויה לימודית ייחודית שלוקחת את מיומנויות הסקיפר למקום אחר. חלקנו גם מתאהבים בה ומחכים תמיד להפלגה הבאה…

הפלגת זמן ים קלאסית חיפה – לימסול: 4 ימי ים וחוויות, קפיצה לאי השכן וחזרה.

המועד הקרוב:
18-21/6

7 ימי הפלגה חופית בקפריסין! סובב קפריסין עם מפליגים מכל העולם, בהדרכתו של הווארד קליימן. הווארד הוא שייט מאוד מנוסה ורכז תחום ה- ASA במועדון. הווארד דובר אנגלית וההדרכה בהפלגה זו היא באנגלית. אתם מוזמנים לשמונה ימי מפרצים, טברנות, חוויות ולימוד שייט מתקדם לאורך חופי קפריסין.

המועד הקרוב:
10/6-17/6

נותרו מקומות אחרונים בלבד, שריינו מקום בהקדם
קורסים והכשרות

קורס מבוא לקטמרן בהרצליה:

לגון 40 צילום רחפן

קורס הכרות עם עולם הקטמרנים. שליטה בכלי שייט עם שני מנועים, שני גופים ורוחב משמעותית גדול ממה שאתם מכירים. 3 מפגשים של שלוש שעות על 2 הקטמרנים שלנו – ה"יובל" וה"עמית. נתנסה בתמרוני מנוע, מפרשנות, ועוד…
הקורס הקרוב נפתח ביום רביעי ה- 14/6

קורס GMDSS – SRC

קורס רדיו טלפון הנדרש להוצאת רישיון משיט 60. הקורס עוסק במכלול מכשירי התקשורת ביאכטה ונהלי המצוקה והחירום בכל הקשור למערכות התקשורת.
הקורס מכין למבחן הסמכה של משרד התקשורת ומשלב בין לימוד עצמאי במערכת לימוד אינטרנטית ומפגשי כיתה עיוניים ומעשיים.הקורס הקרוב נפתח ביום רביעי ה- 11/7
שישי שייטים על הרציף
מה חדש בחיפה?

מקימים נבחרת שייט תחרותי בחיפה

צוות שייט תחרותי בחיפה

אוהבים אקסטרים? להביא את היאכטה לקצה? ללמוד מפרשנות ברמה הגבוה ביותר?
הטיות, אקשן, תחרויות ואדרנלין גבוה זה בדיוק בשבילכם?
אז תצטרפו לצוות התחרותי שלנו!
מזג האוויר בקיץ הישראלי

האפיק הפרסי העונתי, אשר מתפתח באזורנו במהלך חודשי הקיץ, מביא אתו משטר רוחות יציב מאוד. עובדה זו, מאפשרת לסקיפר שמכיר את התופעה, לדעת לתכנן את מועד וכיוון ההפלגה המתאים לו ולהתאים את עצמו ואת התנהלות כלי השייט שברשותו לתנאי הרוח האופייניים לתקופה.

בתקופת הקיץ, החל מאמצע חודש יוני, תנשב בריזת לילה בקרבת החוף מכיוון דרום – דרום מזרח כתוצאה מבריזה יבשתית. אותה בריזה תדעך לקראת הבוקר עקב התנגשות עם הבריזה הימית שמתחילה להתפתח עם התחממות היבשה. ככל שיתקדם היום, יחד עם התחממות היבשה, הבריזה הימית תיעשה דומיננטית יותר, מה שיגרום להתחזקות הרוח שכיוונה יחוג כנגד כיוון השעון, למערב ומאוחר יותר לכיוון צפון מערב. בנוסף אותה בריזת יום צפויה להוביל עננות מכיוון הים אל החוף.

לכן במהלך שעות הבוקר, קורס ההפלגה המועדף יהיה לכיוון מערב, צפון מערב, בעוד שלקראת אחר הצהריים ערב, יהיה קל יותר להפליג לכיוון דרום, דרום מערב. היכולת של סקיפר לדעת לתכנן נתיבי הפלגה בהתאם לתנאי מזג-אוויר, הינה רלוונטית גם בהפלגות חוף קצרות וגם בהפלגות ארוכות יותר. ההתייחסות לנושא זה מתרגלת את הסקיפר לקחת בחשבון את אחד הרכיבים בעלי ההשפעה הגדולה ביותר על חוויית ההפלגה שלו ושל הצוות שאתו.

מאחלים חודש מלא הפלגות, ים, מפרשים וכיף.
מחכים לראות אתכם על הרציפים…
sail

הישארו מעודכנים

קבלו ישירות למייל את כל העדכונים, החדשות והידע המקצועי
ביותר מהמומחים לשייט של Blue Wave Tashoot

    אני מאשר/ת קבלת עדכונים והודעות

    דילוג לתוכן