עדכון מועדון מרץ24

היי חברים
מרץ הגיע, האביב בפתח.
 הדרום עדיין אדום. גם הצפון לא בדיוק וורוד ועם זאת, אנחנו ממשיכים לעשות כמיטב יכולתנו לעודד את כולכם להמשיך בשגרת הפלגה, לאוורר את הראש וליהנות מתקופה מקסימה בים.
חודשי האביב בים הם דינמיים ומגוונים. רוחות מהמזרח מביאות תנאי שרב וים שטוח. סערות חורפיות עדיין מגיעות מידי פעם אל קו החוף שלנו. ובהדרגה גם רוחות צפוניות צפויות להרים את הים בשעות אחר הצהריים.
אנחנו בהדרגה מגדילים את כמות הפלגות החברים והמקצועיות, בתקווה שתגיעו כמה שיותר. אנחנו מזמינים אתכם לשתף אותנו במועדים שנוחים לכם ובנושאים מקצועיים שמעניינים אתכם, בתקווה שזה יוכל להתאים לכולנו.
וכמובן אתם תמיד מוזמנים לבוא לבקר ולהגיד שלום, מחכים לכם.
בברכה,
רואי מזלי, מנכ"ל

עונת ההפלגות לאי השכן מתקרבתעונת ההפלגות לאי השכן קפריסין מתקרבת

עונת ההפלגות לאי השכן מתקרבת

הפלגת קפריסין קלאסית, ישראל – קפריסין, הפלגת ים פתוח, זמן ים לרישיון משיט 60, הרבה מפרשנות, משמרות, ניווט, בירות, אוכל ואנשים טובים.
מועדים קרובים:
04/04
01/05
הפלגת זמן ים מלא בשילוב קורס קטמרן,  לימסול – קסטלו ריזו, על לגון 40!
קורס הפלגת חו"ל עם המון תוכן מקצועי, התנסות מעשית בשלל תכנים כמו ניווט ועגינה באזורים לא מוכרים, תכנון מסלול, ניתוח תחזיות והכל בשילוב קורס קטמרן והפלגה בלגון 40 מפנקת. חוויה שתכין אתכם באופן הטוב ביותר להשכרת קטמרן באופן עצמאי בחו"ל. ובשילוב אישור זמן ים מלא לרישיון משיט 60. ההפלגה הקרובה במועד: 4\13-20

חושבים להצטרף לאחת ההפלגות הקרובות? דברו איתנו:


קורסים והכשרות

קורס מבוא לקטמרן בהרצליה:

קורס הכרות עם עולם הקטמרנים. שליטה בכלי שייט עם שני מנועים, שני גופים ורוחב משמעותית גדול ממה שאתם מכירים. 3 מפגשים של שלוש שעות על 2 הקטמרנים שלנו – ה"יובל" וה"עמית". נתנסה בתמרוני מנוע, מפרשנות, ועוד…
מועדים קרובים:
ימי שני, 17:30 החל מה- 4\4


קורס מפרשנות מתקדמת

קורס מפרשנות מתקדמת

אוהבים אקשן ומפרשים?
רוצים ללמוד לקחת את הסירה לקצה?
להוציא את המקסימום מהמפרשים בכל מצב נתון?
חייבים תמיד להפליג הכי מהר שאפשר?
מציק לכם שהמפרש לא מכוון עד הסוף?
אז זה המקום בשבילכם!
שמחים להזמין אתכם לקורס מפרשנות מתקדמת.

שלושה מפגשים, בימי שישי, על יאכטה תחרותית בהם נעמיק את הידע, תאורטי ומעשי על מפרשנות נכונה ומקצועית בשלל מצבים. כיוון ראשי, כיוון חלוץ, הפלגה מהירה והתנסות בהפלגה עם ספינקר!

 

מועדים קרובים:

מועדי מרץ כבר מלאים!
מועד אפריל: ימי שישי, אחת לשבועיים, 10:00 החל מה- 4\19
נשמע בדיוק בשבילכם? שריינו מקום:

הרצאות החודשהרצאת החודש - נשים בשייט בעולם

לרגל יום האישה ולרגל זכייתה של שרון קנטור באליפות העולם בגלישת רוח, נספר סיפורי השראה ונחגוג את הישגיהן של שייטות ונשות ים מהארץ והעולם. נשוחח על שוויון מגדרי בענפי הספורט הימי התחרותיים אצלנו ובמדינות אחרות ונסיים בפורום פתוח המזמין את המשתתפים והמשתתפות לשיח על הרצונות והצרכים של נשים המעוניינות להרחיב את ידיעותיהן בענפי הימאות והשייט הספורטיבי בארץ, ועל המחוייבות הערכית של תשוט לקידום ערך השויון בעולם השייט הישראלי.

השתתפות בהרשמה מראש:


הפלגות חברים חוזרות ובגדול

הפלגות חברים חוזרות ובגדול
הפלגות חברים משותפות חוזרות לשגרה!
ימי שני 16-19
ימי רביעי 06-08
ימי שישי 07-10 ו- 14-17
מוזמנים להירשם כרגיל דרך יומן ההפלגות.

נזקים מלכלוך בים - פינת הסקיפר

ללכלוך בים ישנן השלכות רבות. הוא מזיק לבעלי חיים, הוא לא נעים אסתטית, הוא מהווה סכנה תברואתית ועוד..
אחת ההשלכות שרלוונטיות לתחום השייט, היא הנזק שלכלוך גורם למערכות היאכטה שלנו. הנטייה של עצמים זרים היא להישאב לפתח יניקת מי קירור המנוע, להסתבך בלוח ההגה ולהיתפס במדחף.
לכלוך שהגיע למדחף עלול לגרום לעומס רב בעבודת המנוע, לנזק בתשלובת, לרעידות בכלי השייט ולעיתים בהדממה מוחלטת של המנוע. סתימה במערכת הקירור עלולה לגרום לעליה בטמפרטורת המנוע והיגוי לא תקין יכול להיות מאוד מסוכן.
לצערנו, התופעות האלו נהיות שכיחות יותר ויותר, במיוחד בהפלגות בקרבת החוף. לכן, אחת לפרק זמן מסוים, מומלץ לבדוק את מסנן מי הים במערכת קירור המנוע ובמערכות שאיבת מי ים נוספות. כמו-כן, מומלץ לצלול לעיתים מתחת לספינה. יש לעשות זאת רק במים שקטים. בצלילה מומלץ לבדוק הצטברות של לכלוך סביב ציר ההגה, בפתחי היניקה ובאזור המדחף. והכי חשוב, כולנו חייבים לשמור על ניקיון הים!!


מאחלים חודש מלא הפלגות, ים, מפרשים וכיף.
מחכים לראות אתכם על הרציפים….
sail

הישארו מעודכנים

קבלו ישירות למייל את כל העדכונים, החדשות והידע המקצועי
ביותר מהמומחים לשייט של Blue Wave Tashoot

    אני מאשר/ת קבלת עדכונים והודעות

    דילוג לתוכן