מהפכה! גם אנחנו משתנים עם CoVid19

נכתב ע"י ליאת ראובני תג׳ר

מהפכה! גם אנחנו משתנים עם COVID19!

 

מגפת הקורונה לא פסחה גם עלינו.  באמצע מרץ 2020 נאלצנו להיפרד מצוות העובדים שיצאו לחל״ת, לסגור את מועדון השייט ואת בית הספר ולהיכנס לסגר יחד עם כל המדינה.

גיא,  מנהל המועדון, נפרד בצער מארגון ערבי המועדון שכל כך אהב והתחיל לתכנן להעביר הרצאות העשרה בזום לטובת כל חברי המועדון שלנו, לקוחות ושייטים.

ההתחלה לא הייתה קלה ולוותה במספר נסיונות למצוא את התוכנה המושלמת אשר ניתן יהיה בה להעביר את הרצאות ההעשרה ושתאפשר למספר רב של אנשים להתחבר ולצפות.

בפעם הראשונה התוכנה אפילו קרסה ולמדנו לצלם גם מראש את ההרצאות על מנת להימנע ממצב לא נעים זה.

מהרגע שמצאנו את התוכנה המתאימה ולמדנו לשלוט בה, התחלנו להנות.   מדי שבוע גיא אירח שייטים מובילים בתחום להרצאות במגוון נושאים: הפלגות מסביב לעולם, תכנון הפלגות, הפלגות בתנאי מזג אויר סוער וחידושים אקולוגיים וטכנולוגיים.

לאט לאט ראינו בהשתאות כיצד מספר האנשים הצופים עולה ועולה ויש דרישה וביקוש לעוד ועוד הרצאות העשרה.  קיבלנו גם בקשות רבות  לצפייה מחודשת באמצעות לינק ונענינו בשמחה.

מכאן זה רק היה טבעי לשלב את בית הספר לסקיפרים במיזם המהפכני הזה!

התחלנו לצלם את כל הרצאות החלק העיוני של קורס משיט 30 וכל תלמיד קיבל גישה להרצאות הללו והחל ללמוד בזמן הנוח לו ובקצב המתאים לו עם חומרי הלימוד שלנו.

התוצאות לא איחרו לבוא ובמאי 2020 הבנו שהלימוד ההיברידי הזה הוא winner ענק!!!

יאכטות המועדון בשייט בים התיכון

יאכטות המועדון בשייט בים התיכון

עוד ועוד תלמידים שלנו ניגשו לכל בחינות ההסמכה העיוניות (מכונה, מכשירים, ניווט חופי, ימאות) בזמן שיא ועברו לחלק המעשי והמרגש מכל.   קיבלנו פידבקים ותיקנו תוך כדי תנועה וכתוצאה מכך, תלמידים החלו להביא חברים ללימוד הקורס והדרישה גדלה בהתאם.

בכדי להבין כיצד שיטת הלמידה ההיברידית החדשה עדיפה בהרבה על שיטת ״הכיתה״ הישנה בחרנו לרכז עבורכם את כל היתרונות:

 • בעבר, הייתם נדרשים להגיע לכיתה לפחות פעם אחת בשבוע בהיקף של כ- 25 מפגשים. בחישוב גס נדרשו כ- 6 חודשים לפחות לסיים את כל החלק העיוני.
  בשיטה ההיברידית שלנו יש לכם גישה מיידית לכל ההרצאות של המדריכים ואתם יכולים להתקדם בקצב שלכם ובזמן הנוח לכם – דבר הגורם לכך שזמני ההגעה למעשי התקצרו באופן משמעותי.
 • בעבר, נדרשתם לפנות יום בשבוע, בד״כ בשעות הערב, להגיע למרינה הרצליה, לשלם על חניה, לעבור בדרך פקקים ובעצם התחלתם ללמוד חומר של כ- 3 שעות כשאתם עייפים ולא מרוכזים, אחרי יום עבודה.
  בשיטה החדשה שלנו, אין יום בשבוע שאתם נדרשים להגיע בו. אין פקקים, אין תשלום על חניה ואתם לומדים מהבית בזמן הנוח לכם. בנוסף ההרצאות מחולקות לראשי פרקים וכל הרצאה נמשכת בין 15-30 דקות.   זה מאפשר לכם לקלוט בצורה מהירה יותר את החומר ולפזר את הלימודים לזמנים קצרים ואיכותיים.
 • בשיטה החדשה, לא הבנתם חלק כלשהו בחומר? אתם יכולים להריץ אחורה ולחזור על החומר או להריץ קדימה, אם משהו מובן.   יש לכם שאלות נוספות?  אנחנו מצמידים לכם תומכת הוראה ומדריך מצוות בית הספר לכל שאלה ובעיה.
  דרוש לכם זמן אישי מול מדריך או זמן תרגול נוסף?  נשמח לתאם עבורכם בזמן הנוח לכם באופן שבו התרגול או ההסבר יהיה אישי וממוקד.
  חסכון של זמן, כסף ותסכול מיותר, כבר אמרנו….
 • זו לא אפליקציה! אתם לא לומדים לבד ומתמודדים לבד עם החומר, אלא לומדים עם מדריך שמעביר את ההרצאות מרחוק ומנגיש עבורכם את כל החומר.
 • בתיאום איתנו, אנחנו מגישים אתכם לבחינות.
 • אתם לא צריכים לחכות לסיים עם החלק העיוני בשביל להתחיל לתרגל שייט. מיד עם התחלת הלמידה, תתחברו לפורטל ההפלגות שלנו ותוכלו להצטרף להפלגות הלימודיות.

השאירו לנו פרטים בטופס צור קשר ויאללה לצאת ולהפליג!!!

sail

הישארו מעודכנים

קבלו ישירות למייל את כל העדכונים, החדשות והידע המקצועי
ביותר מהמומחים לשייט של Blue Wave Tashoot

  אני מאשר/ת קבלת עדכונים והודעות

  דילוג לתוכן