שייט על יאכטה במועדון שייט Blue Wave

הפלגות חו"ל

דף הבית » השכרת יאכטות » הפלגות חו"ל

כחלק מהפעילות במועדון השייט Blue Wave אנו מוציאים פלוטילות, הפלגות לחו"ל, בין היעדים שלנו:

הפלגה לקפריסין

קפריסין – הפלגת sea time על יאכטה מרינה שהינה CRUISER מפנקת ולכן מתאימה מאוד למשימה זו.

כמובן שחברי המועדון יזכו להנחות משמעותיות , יש לציין ש 100 אחוז מהרווחים יגיע להוסטל בן גלים.

יעדים אחרים ל Sea time – כמובן אם תהיה דרישה ניתן יהיה להפליג ליעדים רחוקים יותר כגון קסטלואוריזון, רודוס .

פלוטילה

פרוש המילה פלוטילה מגיע מאנגלית או ספרדית, fleet = צי של ספינות, וכך גם אנחנו, שוכרים כמה יאכטות לשבוע ימים, טסים לשם יחד ומפליגים כצי יאכטות יחדיו. המסלול ידוע מראש וההפלגה מלווה כל העת בהדרכה של סקיפרים בכירים ומנוסים.

היתרון הגדול בפלוטילה שהיא מתאימה לכולם, משפחות, זוגות, בודדים, ילדים, מבוגרים, סקיפרים, תלמידים וכ"ו, הים בו אנו מפליגים רגוע, המרחקים קצרים, הנופים עוצרי נשימה, עוצרים בהמון מפרצים, מפליגים רק ביום, כל אלה מספקים אתגר ניווט והפעלה של היאכטה לסקיפרים, מלמדים את התלמידים המון, השאר נהנים מזמן איכות בחברה טובה, מאוכל טוב, משחיה במפרצים, מטיול בחופים ועוד.

חודש אוקטובר הוא המתאים ביותר לפלוטילה באזור תורכיה, יוון, קרואטיה, איטליה וכ"ו, כיוון שהמים עדין חמים, הטמפרטורה בחוץ מושלמת והמחירים הם של סוף עונה.

בחודש מרץ 2016 יצאנו בפלוטילה לנורבגיה.

פלוטילה מקצועית

בהתאם לדרישה תתקיים פלוטילה מקצועית, הדגשים כמובן יהיו מפרשנות הרבה רוח וכדומה. כמובן שפלוטילה מסוג זה אינה מתאימה למשפחות.

הפלגות מקצועיות לחו"ל על ה BLUE WAVE, לצוותים התחרותיים והמקצועיים תהיה אפשרות להפליג לחו"ל לצורך אימון בעיקר של מפרשנות וניווט על פי הרוח. בין היעדים –קפריסין ,תורכיה , קסטלו, רודוס , כריתים.

Error: Contact form not found.

דילוג לתוכן