עכשיו זה הזמן להגשים את החלום ולהיות סקיפר

חולם להיות סקיפר? עכשיו זה הזמן להגשים את החלום

 

(הכתבה מנוסחת בלשון זכר למען הנוחיות בלבד  ומיועדת כמובן לכולן וכולם.  אנחנו אפילו מאוד מתגאים בקבוצת הסקיפריות השווה שיש במועדון שלנו)

קיבלתם את כל הפרטים על קורס סקיפרים… אתם יודעים שהרשיון הנפוץ בארץ הוא רשיון הנקרא ״משיט 30״ והוא מאפשר לכם להשיט יאכטה עד 24 מטר.  אנחנו גם לא מחדשים לכם שהדרך לקבלת הרישיון הנכסף עוברת דרך ארבעה מבחנים עיוניים וטסט מעשי.  ובכל זאת, רבים שואלים מהו הזמן הטוב ביותר להתחיל ללמוד קורס סקיפרים.   כיצד מנווטים בין לו״ז העבודה והמשפחה הצפוף לבין הלימוד והשעות הפרונטליות והמעשיות הרבות שתצטרכו להשקיע?   מתי באמת הוא הזמן הכי טוב ללמוד קורס סקיפרים???

במדינה חמה כמו שלנו, כשהקיץ זולג לאיטו לכיוון הסתיו וימי החורף מאופיינים בירידה בטמפרטורות לרמה סבירה וכמעט ללא ימי סערה, הרי שניתן להפליג הלכה למעשה כמעט בכל השנה.

בתי הספר מתמלאים בתלמידים עם בוא האביב ולמרות זאת הזמן הטוב ביותר להתחיל ללמוד הוא בתחילת הסתיו וחודשי החורף.

בדרך כלל בעונת הסתיו אתם תחזרו לשגרה של לימודים או עבודה וגם בבית בני המשפחה יחזרו לשגרה שלהם, מה שיאפשר לכם לפנות מעט זמן וללמוד את  כל החלק העיוני מרחוק בזמן שלכם ובקצב שלכם.  הלימוד העיוני אצלנו מורכב מהרצאות zoom שמכילות את כל החומר ובנויות בדיוק כמו הפורמט בכיתה.  תוכלו להתקדם, לעצור, לחזור אחורה או להריץ קדימה וללמוד במהירות את החומר העיוני ותוך כדי אנו נגיש אתכם לבחינות ההסמכה.  במקביל תתחילו להצטרף להפלגות הלימודיות במועדון שלנו ולהינות מתנאי הים המעולים של חודשי הסתיו.

עונת הסתיו בארץ מאופיינת ברוחות צפוניות עם ים שטוח ורוח חמה ונעימה – זמן מושלם להתרגל ולתרגל שייט!

שייט על יאכטה בהרצליה

בכל אותה עת אנחנו מלווים אתכם באמצעות תומכי למידה ומדריך שייט מרחוק. אם תצטרכו עזרה בהבנה ותרגול של החומר – תוכלו להגיע לכיתה ולתאם פגישה עם צוות מדריכי ביה״ס שלנו.

גם עונת החורף היא זמן טוב להתחיל ללמוד קורס סקיפרים. בעונה זו יש יותר זמן להשקיע בלימודים העיוניים בעיקר בסופי שבוע ובערבים ומאחר ואתם לא צריכים להגיע לכיתה וללמוד לפי שעות הכיתה – אנחנו מבטיחים לכם שתגיעו בקלות לאביב ולקיץ לחלק המהנה ביותר – החלק המעשי כשכל הלימודים העיוניים מאחוריכם.

אז למה אתם מחכים?

קורס הסקיפרים שלנו  במרחק של ״קליק״ אחד מכם.

השאירו פרטים ונחזור אליכם

sail

הישארו מעודכנים

קבלו ישירות למייל את כל העדכונים, החדשות והידע המקצועי
ביותר מהמומחים לשייט של Blue Wave Tashoot

    אני מאשר/ת קבלת עדכונים והודעות

    דילוג לתוכן