עדכון מועדון יוני 2024

היי חברים
במועדון שייט, בו מספר רב של סקיפרים, מוציאים הפלגות על אותם כלי שייט, ישנה חשיבות גדולה להעברת מידע, לדיווח על אירועים ותקלות ועל טיפול יעיל בתחזוקת כלי השייט. היכולת שלנו לאתר כל תקלה, לתעדף משימות ולטפל בהן, תלויה במידה רבה בערנות שלכם ובתקשורת אתכם.
אני גאה בכך שאנחנו ממשיכים להשקיע רבות בתחזוקת כלי השייט שלנו. דוגמא לפרויקטים שהסתיימו רק לאחרונה: – החלפת מדי עומק במרינה ובאורה,  תיקון שעוני רוח במרינה ובליאור, – החלפת הגה אוטומטי באורה ,  החלפת בסיס תורן וונטות בתמר,  תיקון פלטפורמה אחורית באורה ועוד…
לקראת הקיץ הקרב, כשנפח ההפלגות הולך וגדל, אני מזכיר לכולכם, בבקשה תתקשרו אתנו, תדווחו לנו על תקלות, על אירועים חריגים, קולות מוזרים ביאכטה והתנהגות לא טבעית של כלי השייט. והכי חשוב, אל תקלו ראש בכך שחבר מועדון נוסף, צפוי לצאת עם היאכטה בזמן הקרוב.
אני מאחל לכולנו קיץ מלא בהפלגות מהנות ללא תקלות :)
בברכה,
רואי מזלי, מנכ"ל

עונת ההפלגות לאי השכן כבר כאן

עונת ההפלגות לאי השכן כבר כאן

עונת ההפלגות לאי השכן מתקרבת

הפלגת קפריסין קלאסית, ישראל – קפריסין, הפלגת ים פתוח, זמן ים לרישיון משיט 60, הרבה מפרשנות, משמרות, ניווט, בירות, אוכל ואנשים טובים.
מועדים קרובים:
18/07 – הרצליה קפריסין – ההרשמה בעיצומה
הפלגת זמן ים מלא בשילוב קורס קטמרן,  לימסול – קסטלו ריזו, על לגון 40!
קורס הפלגת חו"ל עם המון תוכן מקצועי, התנסות מעשית בשלל תכנים כמו ניווט ועגינה באזורים לא מוכרים, תכנון מסלול, ניתוח תחזיות והכל בשילוב קורס קטמרן והפלגה בלגון 40 מפנקת. חוויה שתכין אתכם באופן הטוב ביותר להשכרת קטמרן באופן עצמאי בחו"ל. ובשילוב אישור זמן ים מלא לרישיון משיט 60.
ההפלגה הקרובות:
07-14/06 – נותר מקום אחרון! 
03-10/08 – ההרשמה בעיצומה

חושבים להצטרף לאחת ההפלגות הקרובות? דברו איתנו:


הפלגות דיג אלבקור

הצטרפו לחוויה מיוחדת של הפלגה אל "שדות הדייג"

נצא יחד על קטמרן מפוארת, הרחק מערבה מעבר למים הטריטוריאלים של ישראל, אל שדות הדייג של להקות האלבקור שמגיעות לאזורנו בקיץ. חוויה מיוחדת של הפלגת ללילה ארוכה, הרפתקת דייג מודרכת ומלאת אנדנלין
והפלגה חזרה.
דיג טונה אלבקור
משחררים חבלים ב- 02:00 בלילה בין חמישי לשישי, חזרה מתוכננת בשישי עד השעה 12:00
נותרו מקומות אחרונים!

 


יוצאים לערב שכולו בירה על ה"עמית"
יום רביעי, 27/6, 17:30

 


קורסים והכשרות

קורס מבוא לקטמרן בהרצליה:

קורס הכרות עם עולם הקטמרנים. שליטה בכלי שייט עם שני מנועים, שני גופים ורוחב משמעותית גדול ממה שאתם מכירים. 3 מפגשים של שלוש שעות על 2 הקטמרנים שלנו – ה"יובל" וה"עמית". נתנסה בתמרוני מנוע, מפרשנות, ועוד…
03/07 – הרשמה בעיצומה

 


קורס GMDSS לרישיונות משיט 40 ו-60

קורס הכנה להסמכת ה- GMDSS על  מערכות ונהלי הקשר והתקשורת הבינלאומיים בכלי שייט הנדרשת להוצאת רישויונות 60 ו-40.
הקורס משלב לימודי כיתה, הרצאות אונליין ותרגול מעשי.
הקורס הקרוב נפתח במועד ה- 2/6

 


 

ערב בטיחות

ערב הכרות לכל מי שחושב לעשות את הצעד הבא בתור סקיפר

קורס פרו סקיפר והוצאת רישיון משיט 40
יום שני, 17/6, 19:00 מועדון הרצליה.
כולם מוזמנים!

 


מד עומק הוא אחד המכשירים החשובים על היאכטה. מלבד זה שהוא נותן לנו את עומק המים, הוא מסייע לנו בהבנת המיקום שלנו, מזהיר אותנו מפני מים רדודים ובמקרים מסוימים, אפילו מסייע בשמירה על נתיב הפלגה.
מדי עומק לעיתים עוברים כיול. בין אם כדי לתת עומק מים מקו המים (להבדיל ממיקום המכשיר) ובין אם לתת מרחק מתחתית הקיל לקרקעית. לכן יכול להיות פער של מטרים בין קריאה אחת לשנייה וחשוב שנבין איזו קריאה אנחנו מקבלים. את הבדיקה ניתן לעשות ע"י שאלה פשוטה למשכיר. ניתן גם להשתמש בחוט ומשקולת, או לטכנולוגיים ביננו, להיכנס להגדות המכשיר. רק אם נדע את העומק האמיתי נוכל לדעת בדיוק מה הפער מסכנה אמיתית, נוכל לנווט בעזרת עומקים ונוכל להבין היכן בעזרתו היכן אנחנו נמצאים.

מאחלים חודש מלא הפלגות, ים, מפרשים וכיף.
מחכים לראות אתכם על הרציפים….
sail

הישארו מעודכנים

קבלו ישירות למייל את כל העדכונים, החדשות והידע המקצועי
ביותר מהמומחים לשייט של Blue Wave Tashoot

    אני מאשר/ת קבלת עדכונים והודעות

    דילוג לתוכן