שטים בכיף

השטת יאכטות - הטרנד החדש של אנשי העסקים

שטים בכיף: הטרנד החדש של אנשי העסקים – השטת יאכטות

השטת יאכטה היא חלום של רבים, שבשנים האחרונות תפס תאוצה גם בישראל, והפך למציאות יומיומית עבור אנשי עסקים רבים, עורכי דין, רואי חשבון ועוד מגוון רחב של בעלי מקצועות חופשיים. העבודה המלחיצה וקצב החיים המטורף של בעלי הקריירה, המחפשים מספר שעות של הפוגה מטירוף היום יום הוביל רבים להוציא רישיון מיוחד להשטת יאכטה בעצמם. בין הפגישות העסקיות הם יוצאים לכמה שעות של ים ושמיים, בתחילת היום, או אפילו בהפסקה קצרה בעיצומו של היום. אז מה התחיל את הטרנד החדש של אנשי העסקים?

 

לא מוותרים על הפרטיות – משיטים לבד את היאכטה

יאכטה נועה נועההעובדה כי ישראל היא מדינה שבנויה כמעט כולה על החוף, הפכה את השטת היאכטה לחלק בלתי נפרד מתרבות הפנאי בישראל. אם בעבר אנשים היו שוכרים יאכטות לשעה שעתיים, ומשלמים לפי שעה לאדם אחר על מנת שישיט את היאכטה – היום רבים נהנים מהיכולת להוציא רישיון סקיפר לאחר קורס מיוחד, ולהשיט בכיף בעצמם את החברים והמשפחה. האהבה לים, לניחוח הבריזה המלוחה, יכולה להפוך לתחביב מיוחד שמשדרג את רמת החיים של המשפחה כולה.

יוצאים לחופשה באי סמוך

קורס סקיפרים שימש כאלטרנטיבה עבור רבים שלא יכלו מסיבות שונות להוציא רישיון טיס. היכולת לשלוט ביאכטה עימה ניתן לצאת לטיול בארץ, או להפליג לחופים סמוכים, מסייעת לישראלים רבים להפוך את החופשה ה"רגילה" אליה הגיעו במטוס לחופשת הפלגה. בכל כלי שיט שתבחרו, יאכטה מפרשית או מנועית, אתם יכולים להפתיע את החברים או את בני המשפחה ולקחת אותם לטיול בלתי נשכח, בחופי ישראל, יוון, כרתים או אף למרחקים גדולים יותר.
רוצים ללמוד איך ישראלים יוצאים לחופשה על יאכטה? – לחצו כאן.

 

דרישות הסף נמוכות

שייט על יאכטה במהלך פלוטילה ליוון 2013ענף השיט התפתח רבות בישראל, ומתחביב שרק מאות בודדות יכלו להרשות לעצמם – הפך לטרנד סוער שכבש גם את אנשי מעמד הביניים. על מנת להשיט יאכטה לא צריך להיות גאון. אפשר לצאת להשטה בכיף לאחר קורס סקיפרים המעניק את כל הידע התאורטי והמעשי של תפעול היאכטה, ולאחר קבלת הרישיון ניתן להתחיל להשיט כלי שייט שונים עד לאורך של 24 מטרים. למעשה כמעט כל אחד יכול להוציא רישיון סקיפרים, לעבור את מבחני ההסמכה וליהנות מרישיון שיהיה חלק מהחופשות הבאות שלכם, או אמצעי אידיאלי שבאמצעותו ניתן לקחת הפסקה של כיף ולהתפנק בשקט והחופש שרק הים הגדול יכול להציע.

לחצו כאן לקרוא עוד על הוצאת רישיון סקיפר.

יום אחד לכל חובבי הים יהיה רישיון כזה…

העובדה כי נפתחים קורסים רבים לסקיפרים מתחילים ומתקדמים, והפופולאריות ההולכת וגואה של תחום השיט בישראל, מושכת רבים לתחום. ניתן להניח כי הרבה מחובבי הים שבעבר היו מסתפקים בהשכרת יאכטה עם סקיפר לכמה שעות, יעברו את הקורס בעצמם ויתחילו לשייט במים. בינתיים הים עדיין פתוח, ובניגוד לכבישי הארץ הפקוקים, חופשה שקטה ביאכטה פותחת בפניכם מרחבים עצומים, נופים מרהיבים, וים כחול שנמשך עד לאופק המרוחק. אם אתם מביטים בים בערגה מהחוף, או מתים על השקיעות הכתומות בהן השמיים צבועים בגוונים חמים – דמיינו כיצד אותו נוף עוצר נשימה נראה מהיאכטה – הרחק מהחוף ההומה.

 

sail

הישארו מעודכנים

קבלו ישירות למייל את כל העדכונים, החדשות והידע המקצועי
ביותר מהמומחים לשייט של Blue Wave Tashoot

    אני מאשר/ת קבלת עדכונים והודעות

    דילוג לתוכן